Erasmus+ KA102 projelerinde yurtdışında staj faaliyetlerine katılacak öğrencilerimiz için İngilizce dil hazırlık sürecimiz başlıyor.

Erasmus Programı ile öğrencilerimize yeni beceriler kazandırılması, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerinin güçlendirilmesi ve istihdam olanaklarının artırılması amaçlanmaktadır. Projeler kapsamında Erasmus programı kapsamında yurtdışı (Staj/Öğrenme) hareketliliklere katılacak olan öğrencilerimizin Dil yeterliliklerinin artırılması amacıyla; İlimiz genelinde, farklı ilçelerde bulunan Halk Eğitim Merkezimizle birlikte Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nde farklı zamanlarda ve farklı gruplara yönelik A1 – A2 – B1 seviyelerinde İngilizce kurslarının açılması planlanmaktadır. Kurslar, Halk Eğitim Merkezlerinde pandemi şartlarına bağlı olarak öğlen / akşam ya da hafta sonu şeklinde planlanacaktır. Öğrencilerimize yönelik düzenlenecek kurslarımızda en az 12, en fazla 15’er öğrenci olacaktır.

Projesi onaylanan okullarımızda görev yapan Proje İletişim Kişisi ya da Projelerden Sorumlu Müdür Yardımcısı ya da Okul Müdürünün doldurması gereken ANKET LİNKİ:

http://meb.ai/opY53

Anket 15 MART 2021 tarihine kadar tüm DOLDURULMALIDIR. Her Kurum adına ANKET 1 kez doldurulmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*