Akreditasyon Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı…

2021 yılında Avrupa Birliğinin eğitim, gençlik ve spor alanlarındaki hibe programı olan Erasmus+ programı kapsamında Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi alanlarında Akredite kurum olan Müdürlüğümüz, ilimiz genelindeki okullarla birlikte Erasmus+ Programına uzun süreli katılabilme ve hareketlilik faaliyetleri için düzenli olarak hibe desteği alabilme fırsatı elde etmiştir.

Müdürlüğümüz, konsorsiyuma dahil olmak isteyen okullarımızın başvurularını 15 Ocak 2022 tarihine kadar çevrimiçi olarak kabul edecektir. Bu kapsamda müdürlüğümüz bünyesinde oluşturulacak konsorsiyuma dahil olacak kurumlara yönelik ARGE uluslararası projeler birimi tarafından bilgilendirme toplantıları gerçekleştirilmiştir.

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, RAM ve BİLSEM’lerde görev yapan öğretmen ve yöneticiler Okul Eğitimi, Halk Eğitimi Merkezlerinde görev yapanlar Yetişkin Eğitimi, Meslek Liselerinde görev yapanlar ise Mesleki Eğitim Akreditasyon programı hakkında düzenlenen toplantılara katılarak başvuru süreci ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi edindiler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*